דלג לתוכן ראשי
עבור לדף הבית
InheritedContent-CreateChildControls: יישום האינטרנט ב- http://hacsharot.mashcal.co.il לא נמצא. ודא שהקלדת כראוי את כתובת ה- URL. אם כתובת ה- URL אמורה לספק תוכן קיים, ייתכן שהמנהל יצטרך להוסיף כתובת URL חדשה של בקשה הממפה ליישום המיועד.
אודות
החברה למשק וכלכלה נוסדה בשנת 1974 כחברת בת של מרכז השלטון המקומי במטרה לספק שירותים לרשויות המקומיות בישראל.

יעוד החברה לספק את מגוון הצרכים והשירותים לרשויות המקומיות תוך הוזלה, פישוט, ייעול וקיצור תהליכי הביצוע וניצול יתרון הגודל, השקיפות, אי התלות, הניסיון וההתמחות של החברה למען הרשויות המקומיות. לפתח מומחיות ייחודית לתחומים בהם החברה מעניקה שירות לרשויות המקומיות ולשלטון המרכזי בישראל.

החברה מספקת מגוון רחב של שירותים משקיים וכלכליים בכל תחומי קשת העשייה המוניציפאלית עבור כ-250 הרשויות המקומיות בישראל, הכוללים בין השאר:

בינוי מוסדות חינוך ומבני ציבור. פיתוח תשתיות מים וביוב. רכש, הצטיידות ותחבורה, איכות ס ביבה, אשפה ותברואה, שירותי אחזקה, שירותי מיקור חוץ (outsourcing), שירותי ביטוח, פיתוח עסקי, יזמות והפרטה.

היתרונות לעבודה באמצעות החברה רבים כאשר החשוב והבולט שביניהם הוא הפטור מביצוע הליך מכרז עצמאי על כל המשתמע מכך. החברה למשק וכלכלה מקבלת ממשרד הפנים פטור לרשויות המקומיות להתקשרות עם זכייניה, לפי סעיף 9 לחוק הרשויות המקומיות (מכרזים משותפים) תשל"ב-1972.

בנוסף כוללים יתרונות החברה את אבטחת קיום הליכי מכרז על פי כללי החוק ונהלי משרד הפנים, ידע מקצועי וניסיון רב בניהול מכרזים ובפיקוח על הביצוע, חסכון בהליכי תכנון מכרז ובהוצאות הכרוכות בו, הוזלה בעלויות, עמידה בלוח זמני הביצוע, קיצור לוחות זמנים ואספקת שירותים בסטנדרטים גבוהים.

לחברה מערכת ניהול איכות משולבת התורמת להתקדמותה ולשיפור ביצועיה באופן מבוקר ואחראי תוך מדידה ושיפור מתמידים.

המערכת הכוללת חמישה תווי איכות:

  • ת"י ISO 9001 מערכת ניהול איכות.
  • ת"י ISO 14001 מערכת ניהול סביבתי.
  • ת"י ISO 18001 מערכת ניהול הבטיחות והבריאות בתעסוקה. 
  • ת"י ISO 27001 מערכת ניהול אבטחת מידע. 
  • ת"י ISO/IES 20001 מערכת ניהול שירותי IT. 
שלח לחבר    הדפס    חזור