דלג לתוכן ראשי
עבור לדף הבית
InheritedContent-CreateChildControls: יישום האינטרנט ב- http://hacsharot.mashcal.co.il לא נמצא. ודא שהקלדת כראוי את כתובת ה- URL. אם כתובת ה- URL אמורה לספק תוכן קיים, ייתכן שהמנהל יצטרך להוסיף כתובת URL חדשה של בקשה הממפה ליישום המיועד.
חזון ויעדים

  

חזונה ויעדיה של החברה למשק וכלכלה מייצגים את המיטב במהותה של החברה, ומספקים קו מנחה ברור באשר למרכז העשייה וההצלחה בפעילות החברה.

 

החזון והיעדים שלנו מדגישים את חשיבותה של הדרך בה אנו מיישמים את האסטרטגיה שלנו, והם המניעים את התנהלותנו שבשגרה ואת החלטותינו. 

 

בחזוננו, אנו והרשויות המקומיות צועדים יד ביד בשביל עשייה משותף בו הרשויות מפקידות בנו את אמונן ואנו בתמורה מבטיחים להיות לנווטי המסלול והעומדים איתן בראשו.

 

אנו אלה שנעמוד בכל עת לרשות הרשויות, נהיה ערניים וחדים למתרחש, נוליד רעיונות חדשים ומתקדמים, ולמעשה, נסייע לכם להוביל את הרשות אל עבר עידן חדש.

 

 

החברה הציבה לה כמטרה את היעדים המרכזיים הבאים:

  1. מתן שירות ברמה המובילה ביותר, כזה שיענה על מגוון הצרכים והשירותים המבוקשים ברשויות המקומיות, חברות הבת שלהן ותאגידים נוספים בבעלותם, בארץ.
  2. להוות מרכז ידע מתקדם ומעודכן בתחומי העשייה השונים והמתפתחים עבור הרשויות המקומיות, תוך דגש על מיומנות גבוהה ומומחיות באותם תחומים.
  3. להתמיד בפיתוח תחומי פעילות ופרויקטים חדשים, על מנת להוביל להתייעלות, צמצום בהוצאות, ובהתאם גידול בהכנסות הרשויות המקומיות.

 

החיבור בין החזון והיעדים מעצב את האופן בו אנו פועלים ומחייב אותנו לבחינה חוזרת ונשנית של כל פרט ומהלך, בכדי לשפר את הקיים ולייצר פעילות עסקית בעלת ערך גבוה לכל מי שבוחר לשתף פעולה עם החברה.

 

עקרונות מנחים:

  1. שיפור, ייעול ופישוט תהליכי הביצוע.
  2. תכנון וניהול אפקטיבי תוך ניצול יתרון הגודל.
  3. שקיפות בהליכי העבודה ויושרה מקצועית.
  4. למידה מתמדת ויצירה תוך כדי חשיבה.
  5. אחריות, אכפתיות ומסירות בהתמודדות עם אתגרים.
שלח לחבר    הדפס    חזור