דלג לתוכן ראשי
עבור לדף הבית
InheritedContent-CreateChildControls: יישום האינטרנט ב- http://hacsharot.mashcal.co.il לא נמצא. ודא שהקלדת כראוי את כתובת ה- URL. אם כתובת ה- URL אמורה לספק תוכן קיים, ייתכן שהמנהל יצטרך להוסיף כתובת URL חדשה של בקשה הממפה ליישום המיועד.
נגישות
החברה למשק וכלכלה פועלת ומקדמת את נושא הנגישות בליווי עמותת נגישות ישראל. אנו רואים בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה למשרדי החברה ולשירותים הניתנים על ידה. החברה פועלת עפ"י המוגדר בחקיקת הנגישות, משרדי החברה והשירות אותה היא נותנת מונגשים כמוגדר בחוק ובתקנות נגישות השירות.
חלק זה באתר מטרתו ליידע אותך כיצד ניתן ליהנות מהסדרי הנגישות של החברה. מטרתנו לאפשר לכל לקוח עם או בלי מוגבלות שירות שוויוני ונגיש.

במידה ויש לך שאלות או הצעות שיפור נשמח לקבל את פנייתך ולסייע.

הדרכת נגישות השירות לעובדים
עובדי החברה עוברים הדרכות בליווי עמותת נגישות ישראל, אודות אופן מתן שירות נגיש ללקוחות עם מוגבלות.
מוקד טלפוני נגיש 
ניתן ליצור קשר עם החברה בטלפון 03-6235252. נתב השיחות הטלפוני מונגש, ההקלטות המושמעות בנתב הינן ללא מוזיקת רקע, בקצב איטי  ובשפה ברורה.

במידה והנך זקוק/ה לחלופה למוקד הטלפוני, ניתן ליצור קשר גם באמצעות טופס ליצירת קשר באתר האינטרנט  www.mashcal.co.il או בפקס 03-5614183.

מידע נגיש
לבקשת לקוח עם מוגבלות, יונגש המסמך הרלוונטי לפורמט הנדרש. במידה וברצונך לפנות בבקשה להנגשת מידע, אנא פנה לרכזת הנגישות של החברה, ענת גבאי-דור, במייל: anatg@mashcal.co.il.

נגישות אתר האינטרנט
אתר האינטרנט של החברה מותאם לרמת הנגשה 2 (AA ) ועומד בתקן .W.C.A.G 2. הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים: כרום, פיירפוקס, אקספלורר 9 ומעלה. 

הסדרי הנגישות במשרדי החברה
חניית נכים – בבניין קיים חניון בתשלום ובו חניות נכים. 
מעליות – בבניין קיימות מעליות הנגישות לאנשים המתניידים בכיסאות גלגלים.
שירותי נכים -  נמצאים במשרדינו בקומה 9 בבניין.
עזרים - לולאות השראה שולחניות ממוקמות בעמדות הקבלה ובחדרי הישיבות.
פניות בנושא התאמת נגישות
אנו בחברה למשק וכלכלה נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות על מנת לשפר את השירות ללקוח. בכל פנייה בנושא התאמת נגישות, ניתן לפנות לרכזת הנגישות של החברה ענת גבאי-דור, בטל'. 03-6235263 בפקס. 03-6235438, או באמצעות הדוא"ל : anatg@mashcal.co.il.
שלח לחבר    הדפס    חזור